• אנטבקה - כנר על הגג

מופע ענק בחולון מבית מירי ברנשטיין !

“אנטבקה”– קלאסיקה מעולם אחר

אם חשבתן פעם שראיתן הצגה טובה, משחק מקצועי ומחולות ראויים לשבח, הגיע הזמן שתחשבו שוב: “אנטבקה”. הבשורה החדשה בעולם הבמה והמשחק. לא עוד הצגה; לא עוד מחזמר;כי אם קלאסיקה אמיתית ברף מקצועי שספק אם נכבש אי פעם במגזר החרדי. “אנטבקה”, שיא חדש של תיאטרון ברמה בינלאומית, עכשיו במסע הופעות בכורה ברחבי הארץ.

“אנבטקה” היא דרמה מוזיקלית מטלטלת, המגוללת את סיפורה העצוב והאמיץ של משפחה יהודית בגולה, בעיירה אירופאית נידחת, טרום מלחמת העולם השנייה: על שברים שלא ניתן לאחות; על ויתורים כואבים; על החלטות שלא ניתן לקחת חזרה ועל אמת אחת שמכוונת מעל לכל.

“אנטבקה” מוכיחה לכולנו כי אין פשרות באומנות הבמה והמשחק במגזר החרדי: מחד גיסא, חוויה יהודית – אמונית מרגשת, רצופה מסר תורני עוצמתי ומהדהד, שייחרט בלבבות ולא יתפוגג במהרה. ומאידך גיסא, מחזמר המטפס לפסגת המקצועיות הקיימת בז’אנר, משחק המתעלה מעל עצמו, ומחולות חדשניים שלא נראו עדיין.

“אנטבקה,” הוא תוצר תרבות עטור שבחים ונדיר באיכותו להשקעה אדירה, משאבים שלא נחסכו, תלבושות אמן שנתפרו והוכנו במיוחד להצגה זו, תפאורה חזותית מהפנטת שיוצרה בקפדנות בעבור כל פרק ופרק בדרמה, ושחקניות נבחרות לצד מחוללות מנוסות וזמרות מרגשות המביאות יחד עד אלייך –חוויה ייחודית ובלתי נשכחת של איכות, מקצוענות וחדשנות.

  • מכירת הכרטיסים החלה.
  • מס’ המקומות מוגבל.
  • הנחה לתושבות חולון.
התאריכים הבאים
אולם:
כתובת:
מחיר:
אירועים קרובים לכל המופעים
המופע הבא22.2.201922:00
אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הצמד המיתולוגי שהביאו לנו את המופע ״ילדים סורגים״, אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, חוזרים לאחר עשר שנים במופע חדש עם מערכונים חדשים
פרטים ורכישה
המופע הבא22.2.201922:00
עם המראה החנוני הקלאסי והסגנון הייחודי, אורי לוקח אותנו אל תוך חייו האישיים והמצחיקים. עם הומור עצמי, איכויות במה ואלתורים הוא סוחף את הקהל לפרצי צחוק בלתי נגמרים...
פרטים ורכישה
המופע הבא23.2.201911:30
כאשר הילד היה קטן , הוא שיחק על העץ, טיפס על הגזע , אכל מפרותיו של העץ, והתנדנד על ענפיו. וכשהתעייף היה נרדם בצלו וכך במהלך השנים הילד חוזר לעץ כנער , כאדם מבוגר  וגם כאדם קשיש, והעץ תמיד מציע לתת מעצמו  רק כדי  לראותו מאושר.
פרטים ורכישה
המופע הבא23.2.201920:30
מופע ענק בחולון מבית מירי ברנשטיין ! “אנטבקה”– קלאסיקה מעולם אחר אם חשבתן פעם שראיתן הצגה טובה, משחק מקצועי ומחולות ראויים לשבח, הגיע הזמן שתחשבו שוב: “אנטבקה”. הבשורה החדשה בעולם הבמה והמשחק. לא עוד הצגה; לא עוד מחזמר;כי אם קלאסיקה אמיתית ברף מקצועי שספק אם נכבש אי פעם במגזר החרדי.…
פרטים ורכישה
המופע הבא26.2.201920:30
קומדיית אהבה מאת ויליאם שקספיר. מחזה רצוף טעויות בזהויות, חילופי שנינויות, שעשועי לשון, אך גם הרהורים רציניים ומעמיקים על אהבה, חתונה, רווקות מאוחרת  ולחץ חברתי...
פרטים ורכישה
המופע הבא28.2.201920:00
אַבי מען זעט זיך Главное, что встречаемся , הצגת בידור מוזיקלית צבעונית ומרשימה בשילוב של מוזיקה והומור...
פרטים ורכישה
המופע הבא28.2.201921:30
משה אשכנזי, במופע סטנדאפ חדש שלוקח את הצופה למסע מצחיק ואינטליגנטי מהילדות בעכו ועד ההורות בתל אביב. מופע שנון, מצחיק ובועט!
פרטים ורכישה
המופע הבא1.3.201922:00
מופע סטנד אפ מנקודת מבט של אמא לשלושה ילדים שבעצמה עדיין נשארה ילדה. 
פרטים ורכישה
המופע הבא2.3.201911:30
למה הדרך ארוכה ורבה? מה קורה בחורשת האקליפטוס? מה הרוח והחושך והמים זוכרים? מהי העיר הלבנה? ואיזו של זהב? והסוכה של שלומית – היא אצלנו בחצר?
פרטים ורכישה
המופע הבא2.3.201920:30
ערב בלקני סוחף עם שירים ביוונית, טורקית, איטלקית ולאדינו עם: אבי ונטורה, יוסי גירון, רוחלה אלה, טובי עזומי.
פרטים ורכישה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות גבוהה