• אנטבקה - כנר על הגג

מופע ענק בחולון מבית מירי ברנשטיין !

“אנטבקה”– קלאסיקה מעולם אחר

אם חשבתן פעם שראיתן הצגה טובה, משחק מקצועי ומחולות ראויים לשבח, הגיע הזמן שתחשבו שוב: “אנטבקה”. הבשורה החדשה בעולם הבמה והמשחק. לא עוד הצגה; לא עוד מחזמר;כי אם קלאסיקה אמיתית ברף מקצועי שספק אם נכבש אי פעם במגזר החרדי. “אנטבקה”, שיא חדש של תיאטרון ברמה בינלאומית, עכשיו במסע הופעות בכורה ברחבי הארץ.

“אנבטקה” היא דרמה מוזיקלית מטלטלת, המגוללת את סיפורה העצוב והאמיץ של משפחה יהודית בגולה, בעיירה אירופאית נידחת, טרום מלחמת העולם השנייה: על שברים שלא ניתן לאחות; על ויתורים כואבים; על החלטות שלא ניתן לקחת חזרה ועל אמת אחת שמכוונת מעל לכל.

“אנטבקה” מוכיחה לכולנו כי אין פשרות באומנות הבמה והמשחק במגזר החרדי: מחד גיסא, חוויה יהודית – אמונית מרגשת, רצופה מסר תורני עוצמתי ומהדהד, שייחרט בלבבות ולא יתפוגג במהרה. ומאידך גיסא, מחזמר המטפס לפסגת המקצועיות הקיימת בז’אנר, משחק המתעלה מעל עצמו, ומחולות חדשניים שלא נראו עדיין.

“אנטבקה,” הוא תוצר תרבות עטור שבחים ונדיר באיכותו להשקעה אדירה, משאבים שלא נחסכו, תלבושות אמן שנתפרו והוכנו במיוחד להצגה זו, תפאורה חזותית מהפנטת שיוצרה בקפדנות בעבור כל פרק ופרק בדרמה, ושחקניות נבחרות לצד מחוללות מנוסות וזמרות מרגשות המביאות יחד עד אלייך –חוויה ייחודית ובלתי נשכחת של איכות, מקצוענות וחדשנות.

  • מכירת הכרטיסים החלה.
  • מס’ המקומות מוגבל.
  • הנחה לתושבות חולון.
התאריכים הבאים
אולם:
כתובת:
מחיר:
אירועים קרובים לכל המופעים
המופע הבא15.12.201811:00
שבתרבות, סופשבוע של אקטואליה ותרבות בהנחיית העיתונאית  – נחמה דואק
פרטים ורכישה
המופע הבא15.12.201820:30
מחזהו המצליח ביותר של אשף הקומדיות הבריטי אלן אייקבורן מוצג בעיבוד חדש, סוער ובעיקר – מצחיק עד דמעות.
פרטים ורכישה
המופע הבא20.12.201820:30
מופע משותף של חני נחמיאס ואבי ונטורה. חני תוביל אותנו למסע נוסטלגי בסמטאות ילדותה, דרך סיפורי ילדותו של אביה בסלוניקי ובתל אביב.
פרטים ורכישה
המופע הבא20.12.201822:00
טובי הקומיקאים והשחקנים בערב ללא גבולות. בין האמנים שיופיעו לסירוגין: עידן אלתרמן, אלון נוימן, יעל לבנטל, נלי תגר, משה אשכנזי, לירית בלבן, גדי וילצרסקי, שי אביבי, נורמן עיסא, אלי גלפרין, אסף מור יוסף, גיל קופטש, משה פרסטר, יוחאי ספונדר, יונתן ברק ועוד.
פרטים ורכישה
המופע הבא25.12.201820:30
מופע ענק בחולון מבית מירי ברנשטיין ! “אנטבקה”– קלאסיקה מעולם אחר אם חשבתן פעם שראיתן הצגה טובה, משחק מקצועי ומחולות ראויים לשבח, הגיע הזמן שתחשבו שוב: “אנטבקה”. הבשורה החדשה בעולם הבמה והמשחק. לא עוד הצגה; לא עוד מחזמר;כי אם קלאסיקה אמיתית ברף מקצועי שספק אם נכבש אי פעם במגזר החרדי.…
פרטים ורכישה
המופע הבא28.12.201816:00
הצגת ילדים ברוסית לכבוד חג המולד - קרוסלה מוסיקאלית של דד מורוז
פרטים ורכישה
המופע הבא28.12.201822:00
במופע החדש שלו יונתן כובש את הקהל בשנינות, כריזמטיות ועודף ביטחון עצמי. הוא חד מאי פעם כשהוא מדבר על החיים בצל האיום הביטחוני, זוגיות, אלוהים וגם משתף סיפורים אישיים מחייו
פרטים ורכישה
המופע הבא29.12.201820:30
מופע מרהיב, בהשתתפות 60 רקדנים, זמרים ונגנים, בערב שכולו מחול, זמר ומוזיקה ישראלית משובחת, תלבושות מדהימות, נוסטלגיה שמחזירה אותנו לימים היפים של פסטיבל דליה ולארץ ישראל היפה.
פרטים ורכישה
המופע הבא3.1.201921:00
מופע סטנד אפ של קובי מימון
פרטים ורכישה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות גבוהה