נדב אבוקסיס
מופע סטנד אפ
נדב אבוקסיס במופע סטנד אפ חדש *מופעי הרצה*
המועד הקרוב:
25 לאפריל 22:30
אבי נוסבאום
מופע סטנד אפ
פרשנות צינית חכמה ושנונה על התחנות בחיינו כבני אדם בכלל וכישראלים בפרט.. אבי נוסבאום סטנאפיסט, תסריטאי ומנחה: האקדמיה לצחוק, ארץ נהדרת, היכל התרבות, ערב אדיר, מועדון לילה, מכת צחוק ועוד.
המועד הקרוב:
02 למאי 22:30
יעקב סר מודרני - קובי פשה
מופע חדש בעיראקית
קובי צוחק על מצבים גרוטסקיים כתוצאה מפערי תרבויות בין העולם שבו התחנך לבין העולם החדש , הסיפורים מתובלים ושזורים במשלים ותיאורים צבעוניים, הזוכים להדי צחוק ושמחה רבה.
המועד הקרוב:
10 למאי 21:00
דרושה עוזרת
מופע בידור
קומדיה מטריפה בכיכובה של ציפי שביט, היא אנה עוזרת-בית ש"עושה סדר" בחייהם של זוג משועמם שמחפש ריגושים.
המועד הקרוב:
16 למאי 22:00
לסלאו לא נחה
מופע בידור
במופע סטנד אפ אישי חנה עוברת דירה ואורזת את חפציה את חייה ובארגזים היא מוצאת את גלריית הדמויות הססגוניות שליוו אותה לאורך הקריירה.
המועד הקרוב:
23 למאי 22:00
צחוק בשניים
מופע בידור
מופע הבידור של ענת אביעד ודני ליאונוב. ענת אביעד - קומיקאית ושחקנית, תצחיק אתכם עד דמעות בסטנדאפ מקורי על משפחתה העירקית ועל החיים בכלל... דני ליאונוב - בדרן וחקיין שלא יותיר אתכם אדישים עם סיפורים ובדיחות על כל נושא מהחיים ...
המועד הקרוב:
29 למאי 21:00
חן מזרחי
מופע סטנד אפ
חן מזרחי, כוכב התכנית "צחוק מעבודה", במופע סטנדאפ חדש, קיצבי וצעיר, שבו נותן חן נקודת מבט קומית בדרכו הייחודית על ילדות בשכונה, חיי הרווקות והיחסים בינו ובינה.
המועד הקרוב:
30 למאי 22:30
טובים השניים
עו"ד בני דון-יחייא
עו"ד בני דון-יחייא מפתיע במופע הומוריסטי על זוגיות "טובים השניים", סיפורים, חיוכים, בדיחות ואמרות על נשים וגברים וצרות אחרות בשילוב טיפים ומידע לזוגיות טובה יותר.
המועד הקרוב:
21 ליוני 21:30
חגיגה מרוקאית במימונה
חיים אוליאל ולהקת שפתיים
מופע חגיגי למימונה בהשתתפות חיים אוליאל ולהקת שפתיים והסטנדאפיסט בבר אלימלך מאילת. אירוע במעמד ראש עיריית חולון, מר מוטי ששון
רוצים להיות מעודכנים?
בואו להיות ראשונים!
קבלו עדכונים וחדשות לדוא”ל
לפני כולם!